Chiny Meble do pokoju rodzinnego producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Liu Yu

Numer telefonu : 18948222979

Free call

Co to jest płyta E1MDF?

January 8, 2021

najnowsze wiadomości o firmie Co to jest płyta E1MDF?

E1MDF odnosi się do przyjaznej dla środowiska płyty o średniej gęstości E1.
Zgodnie z normami krajowymi MDF można podzielić na E0, E1 i E2 w zależności od zawartości wolnego formaldehydu.Emisja formaldehydu klasy E2 wynosi ≤5 mg / l;Emisja formaldehydu klasy E1 wynosi ≤1,5 ​​mg / l, co może wynosić
Bezpośrednio używany do dekoracji wnętrz;Emisja formaldehydu E0 wynosi ≤0,5 mg / l.Kiedy konsumenci kupują płyty MDF, powinni starać się kupować produkty o niskiej emisji formaldehydu, które są bezpieczniejsze.

 

Cechy płyty E1MDF :

 

1. Jednolity materiał, gęsta struktura laminatu, gładka i czysta powierzchnia, niełatwa do odkształcenia, stabilna wydajność, gładkie i delikatne krawędzie, niełatwe do zapadnięcia się i rozwarstwienia;nietoksyczny, bez smaku, bez promieniowania, dobra przepuszczalność powietrza;
2. Dobra izolacja termiczna, brak starzenia, silna przyczepność;
3. Statyczna wytrzymałość na zginanie, wytrzymałość na rozciąganie, zawartość wilgoci, siła trzymania gwoździa, szybkość pęcznienia wody i zawartość formaldehydu są lepsze niż normy krajowe GB / T117181-999 i GBl8580-2001 (wewnętrzna wytrzymałość na węźle osiąga O.74Mpa absorpcja wody grubość Szybkość rozszerzania jest mniejsza niż 3%, a zawartość wilgoci około 5%).
4. Płyta pilśniowa o średniej gęstości ma drobniejsze włókna niż zwykła płyta wiórowa, gładkie wykończenie, brak bębnów i rozwarstwianie, co może znacznie zmniejszyć ilość użytego materiału.Wybierz MDF głównie do wykrywania emisji formaldehydu i wytrzymałości strukturalnej.
Emisja aldehydów jest podzielona na E1, E2 i E0.Emisja formaldehydu na ogół nie przekracza 30 mg / 100 g jako kwalifikowane produkty.Poziomy E1 i E0 są często używane w produkcji fortepianów.
5. Typowe materiały to sosna, topola i eukaliptus wierzbowy.W Chinach MDF jest już dobrym materiałem do produkcji mebli i dekoracji wnętrz.
Zalety MDF
Powierzchnia płyty gęstości jest gładka i płaska, materiał jest w porządku, wydajność jest stabilna, krawędź jest twarda, a powierzchnia deski jest dobrze udekorowana.Jednak MDF ma słabą odporność na wilgoć.Natomiast płyta MDF ma słabszą siłę trzymania gwoździ niż płyta wiórowa.Jeśli śruby zostaną poluzowane po dokręceniu, trudno będzie zamocować MDF ze względu na jego małą wytrzymałość.
1. Tablica gęstości jest łatwa do pomalowania.Na płycie gęstości można równomiernie pokrywać różne powłoki i farby, co jest pierwszym wyborem dla uzyskania efektu farby.
2. Deska Density to również piękna deska dekoracyjna.
3. Wszystkie rodzaje forniru, samoprzylepnej folii papierowej, forniru, lekkiej blachy, płyty melaminowej i innych materiałów można przykleić na powierzchni płyty gęstościowej.
4. Po wykrawaniu i wierceniu ze sztywnej płyty gęstościowej można również wykonać płytę dźwiękochłonną, która może być stosowana w inżynierii dekoracji architektonicznych.
5. Doskonałe właściwości fizyczne, jednolity materiał, brak problemu z odwodnieniem.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość