Chiny Meble do pokoju rodzinnego producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Liu Yu

Numer telefonu : 18948222979

Free call
Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd.

Huizhou OldTree Furniture Co., Ltd.

Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd.
<-Video Images->
Szczegóły firmy:
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa
Rodzaj działalności: Producent, Eksporter
marki: Stare drzewo Ilość pracowników: 50~80
Coroczne wyprzedaże: 3000000-5000000 Rok założenia: 2016
pc Export: 90% - 100%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie

Fabryka Old Tree została uruchomiona w 2016 roku w Lianghua Huidong, około 150 km od Yantian Shenzhen.

Rozpoczynamy linię produkcyjną od toaletki do szafki do przechowywania i półki, przepływ procesu od szafki do prasowania do stołu do karmienia, kontrola jakości on-line od 5S do normy ISO9001 i przestrzegamy audytu BSCI, witamy projekt OEM w okresie stałego wzrostu.

Od pomysłu do masowej produkcji, nasz zespół pokonał wiele trudności związanych z tworzeniem systemu zarządzania procesami. Pod ścisłymi wymaganiami importera z Europy, USA i Japonii mamy rewolucję innowacji od toaletki do stołu do makijażu ze światłem, od mieszanki MDF z litym drewnem MDF wraz z elektronicznymi inteligentnymi akcesoriami , o ile opracowano urządzenie z metalu i tworzywa sztucznego, meble do stukania są łatwiejsze w montażu;Pakiet ulepszamy od 2A do 6A standard sprzedaży wysyłkowej, wspieramy niskie MOQ, aby rozpocząć działalność w modelu ODM, witamy projekt OEM od ponad 20 lat doświadczenia w projekcie OEM.

Cenimy korzyści wynikające z podstawowych pracowników, Większość pracowników pracuje online przez 3 lata, Przestrzegamy wymogów odpowiedzialności społecznej, takich jak BSCI. Partner osiągający korzyści w sytuacjach korzystnych dla obu stron, współpracujemy z długoterminowymi relacjami biznesowymi, oszczędzając miejsce w małym łańcuchu dostaw mebli.

Historia

 

Historia starej fabryki drzew od 2016 do 2021 roku

 

Chiny Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. profil firmy 0

 

 

Chiny Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. profil firmy 1

 

 

Chiny Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. profil firmy 2

 

 

Chiny Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. profil firmy 3

 

 

Chiny Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. profil firmy 4

 

 

Chiny Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. profil firmy 5

 

Usługa

Od pomysłu do masowej produkcji, nasz zespół pokonał wiele trudności związanych z tworzeniem systemu zarządzania procesami. Pod ścisłymi wymaganiami importera z Europy, USA i Japonii mamy rewolucję innowacji od toaletki po stół do makijażu ze światłem, od mieszanki MDF z litym drewnem MDF wraz z elektronicznymi inteligentnymi akcesoriami , o ile opracowano urządzenie z metalu i tworzywa sztucznego, meble do stukania są łatwiejsze w montażu; Pakiet ulepszamy od 2A do 6A standard sprzedaży wysyłkowej, wspieramy niskie MOQ, aby rozpocząć działalność w modelu ODM, witamy projekt OEM od ponad 20 lat doświadczenia w projekcie OEM.

Chiny Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. profil firmy 0

Nasz zespół

 

Cenimy interesy podstawowych pracowników. Większość pracowników, którzy pracowali online przez ponad 3 lata, przestrzega BSCI i innych wymagań dotyczących odpowiedzialności społecznej. Partner korzystny dla wszystkich do nawiązywania długoterminowych relacji biznesowych w oszczędzającym miejsce łańcuchu dostaw małych mebli.

Chiny Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. profil firmy 0Chiny Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. profil firmy 1Chiny Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. profil firmy 2

Chiny Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. profil firmy 3

 

  • Jacek

  • Nait

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość