Chiny Meble do pokoju rodzinnego producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Liu Yu

Numer telefonu : 18948222979

Free call

Jak konserwacja mebli

January 8, 2021

najnowsze wiadomości o firmie Jak konserwacja mebli

Jak konserwacja mebli

 
Pożądany mebel do prac konserwacyjnych.Istnieje 10 rodzajów głównych metod:
 
1. Utrzymanie dobrego połysku lakieru.Co roku w styczniu wosk do polerowania rowerów wycierać równomiernie po powierzchni mebli, powierzchnię mebli czyścić jak nowe.Tam są odizolowane od powietrza dzięki efektowi wosku, to otarty wosk do mebli nie zwilża, nie pleśnieje.
 
2. Sprytna renowacja mebli w połysku.Połysk przez długi czas na powierzchni mebli będzie się coraz bardziej zmniejszał, jeśli często gaza zamoczona w wodzie toaletowej i delikatnie przetarta przez delikatne przetarcie będzie wyglądała na matowo połyskliwą.
 
3. Sprytne odkażanie mebli ceramicznych.Stoliki ceramiczne, siedzisko stołka, długo będą błotniste ślady brudu olejowego.W niektórych skórkach cytrusowych zawiera odczyn zasadowy, z zanurzeniem na końcu, aby wytrzeć trochę soli, brud na meblach, łatwo usunąć ceramikę.
 
4. Meble metalowe Qiao rdzy.Meble metalowe, takie jak stolik kawowy, składane krzesła, łatwe do rdzewienia, rdzewiejące wcześnie, może to być trochę bawełny zmoczonej w occie.Ze starej rdzy można delikatnie zeskrobać cienki bambus, następnie przetrzeć ocet bawełniany, nie wolno używać innych ostrych skrobaków, aby nie uszkodzić powierzchni warstwy chromu.Meble metalowe kupisz na nowy dzień za pomocą suchej ściereczki bawełnianej, możesz na stałe utrzymywać stal nierdzewną.
 
5. Drewniane meble sprytne ćmy.Drewniane meble często umieszczają jakieś dobre zespoły zdrowotne lub bloki kamforowe, nie tylko ubrania zjadane przez mole, meble mogą być również zwolnione z zjawiska świdrów można ogolić czosnek mały pręt do odwiertu i uszczelnić kitem, można zabić świdry do jaskini.
 
6. Ślady oleju z mebli Qiao usunięte.Naczynia kuchenne często zbrylają się brud, rozmazują się, trudno je umyć, posypać mąką kukurydzianą, jeśli są ślady oleju, wielokrotnie wycierać suchą szmatką, łatwo usunąć plamy oleju.
 
7. Qiao odnowione stare meble.Stare meble, pomalowane cętkowaną twarzą, jeśli chcesz odświeżyć starą farbę Tuojin można otworzyć blistry dzbanek z roztworem sody kaustycznej, pomalować pędzlem powierzchnię mebli, starą farbę a następnie chwilę pomarszczyć delikatnie zeskrobać odpryski farby żużel i umyć czystą wodą, można bawić się po wyschnięciu szpachlówki, odświeżyć farbę.
 
8. Stary zapach plucia Zhangmu Xiang Qiao.Meble z drewna kamforowego są używane z biegiem czasu, uwalniając aromat drewna kamforowego coraz bardziej i bardziej lekki.Używając fragmentów porcelany lub szkła w ścianie zbiornika narysuj kilka śladów aromatu, które można zregenerować.
 
9. Metalowy uchwyt Qiao w kolorze rdzy.Na nowej rączce pokrytej lakierem stal nierdzewną można konserwować przez długi czas.
 
10. Sprytne czyszczenie lustra meblowego, z wykorzystaniem makulatury do wycierania lustra wypolerowanego nie tylko szybko, gładko i błyszcząco.Jeśli szklane lustro po wypaleniu, użyj ściereczki zamoczonej w ciepłym occie wymazanym.
Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość